BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

Çalışan anne baba olarak çocuğumuzu nasıl bakıcıya emanet edeceğimizin düşünerek bakıcı bulmakta daha doğrusu bulacağımız bakıcının ne derecede verimli ve nasıl bir insan olduğunu çocuğumuzu nasıl emanet edeceğimizi hep soru işareti kaldı ve karar verdik.

1984 yılından beri bakıcı hizmetleri ve danışmanlık  alanında ZARA GRUP’U kurduk istikrarlı geçmişi, geniş ve güvenilir kadrosuyla bu alanda hizmet vermenin en önemli unsuru bizim için güvendir. Bir anne-baba olaraktan çocuğunuzun nasıl bir insana emanet edilmesi gerektiğini bilmekte ve hassasiyetiyle çalışmaktayız.


Bunun için elemanlarımıza psikolog doktor ve eğitmen tarafından eğitim verilmektedir. Bu eğitimi başarıyla sağlayan, güvenilir izlenim uyandıran elamanları ekibimize katmaktayız.

Hizmet alan her müşterimizin memnuniyeti bizim için esas unsurdur. Bu anlamda elemanlarımız garantilidir. ZARA GRUP olarak; Kalite de, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olarak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz bakıcı hizmetleri alanında, müşterimize kaliteli hizmeti vermek müşterimizi memnun etmek kalite politikamızdır.

Size uygun gündüzlü veya yatılı olarak veri tabanımızda mevcut olan en iyi bakıcılarımızla sizi buluşturuyoruz. Elemanlarımız daha önceden çalışmış konumunda referanslı tecrübeli eğitime tabi tutulmuş bebek çocuk ikiz bakımında ayırtmaksızın kendi çocuğu ve kardeşi gibi şefkatli özverili temiz hijyen ve düzenli çalışmaktadır.

Elemanlarımızla görüşüp anlaştıktan sonra daha önce çalıştığı işyerinin referanslıyla görüşüp referansı doğrultusunda bir hafta deneme süreli sözleşme karşılığı iş başı yaptırıyoruz. Herhangi bir sorunda eleman işte ayrılmak ister ya da aile elemandan memnun kalmadığında firma olarak aileyi ve elemanı mağdur etmeyecek şekilde eleman işi bırakmadan yeni eleman iş başı yapar daha sonra eleman işte ayrılır.


BİZE DANIŞMADAN ELEMAN ALAMAYA KARAR VERMEYİN

PROBLEMSİZ UZUN VADELİ ELEMAN ÇALIŞTIRMAK İSTİYORSANIZ. GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN.  
SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

0555 991 80 23

0216 450 48 66

0850 221 81 37

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Söğütlüçeşme cd. no47 / 8 Kadıköy - ISTANBUL

Copyright (c) ZARAGRUP.COM Tüm hakkı saklıdır.