EV VE İŞYERİ TEMİZLİĞİ

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Yaşamın var olduğu her yerde Temiz Bir Çevre, Sağlıklı Çalışma Ortamlarını sağlamak ve korumak için müşterilerimizin isteklerine göre temizlik çalışmalarını planlamaktayız. Çalışanlarımızın eğitimli ve motivasyonlarının yüksek olması sebebi ile başarımızda ki rolü büyüktür. Personellerimizin hizmet verilen alanlarda davranış hizmet kalitesi ve pratik düşünce ile anlık çözümler üretmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, verilmesi planlanan hizmetlerin kapsamını ve seviyesini belirleyerek her bir müşteriye göre özelleştirilen bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. ZARA GRUP Temizlik Hizmet Çözümleri hizmet verdiğimiz alana göre personellerini seçerek, iş programlarını düzenleyerek iş gücünü arttırmayı hedeflemiştir. İspatlanmış kalite yönetimi Karşılıklı düzenlenmiş performans çizelgesi ZARA GRUP Temizlik 1984 yılından bu yana verdiği temizlik hizmetiyle, müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.

htisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet ZARA GRUP Temizlik, alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.Koşulsuz müşteri memnuniyeti, Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum, Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme, Kalite yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma, Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet göstermektedir.

Bu sektörde 28 yıldan beri tecrübeli eğitimli branşında uzman kadrosuyla uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz

0555 991 80 23

0216 450 48 66

0850 221 81 37

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Söğütlüçeşme cd. no47 / 8 Kadıköy - ISTANBUL

Copyright (c) ZARAGRUP.COM Tüm hakkı saklıdır.