Elemanlarımız ve Calısma Seklimiz

Elemanlarımız ve Çalışma şeklimiz

Elemanlarımız önceden bizimle çalışmış çocuk gelişim mezunları eğitime tabi tutulmuş Daha önceden bebek çocuk ve ikiz bakmış konusunda tecrübeli referanslı ve Eğitimli anlayışlı. Sabırlı, sıcakkanlı çocukları veya bebekleri kendi çocukları gibi gören ayırtmaksızın özen gösteren temizliğini ve hijyene dikkat eden profesyonel elemanlarımızla geniş kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Ailelerin istedikleri vasıftaki elemanları temin ederken onun önce firmamız kanalı ile çalışmış belli nedenlerle işinden ayrılmış dolayısıyla daha önce çalıştırıp denediğimiz personellere ailelerimize göndermekteyiz.

Personellerimizin daha önce çalıştığı yerlerden referanslarını almaktayız
Sabıka kaydı ikametgah nüfus sureti resim v.b gibi evrakları alıyoruz
Personel firmamıza çağırıp başvuru forum doldurduktan sonra personellerle karşılıklı detaylı görüşüp personellerin ailevi ve tahsil durumu vasıfları ve diğer özellikleri değerlendiriyoruz.

Uzun vadeli çalışabilecek personelleri seçiyoruz kısa vade çalışacak problem yaratacak personelleri eliyoruz ailelerin istedikleri uygun vasıftaki elemanları aile ile birlikte uygun vasıftaki elemanları aile ile görüştükten sonra iki tarafta anlaştığı taktirde sözleşmelerimizi yapıyoruz.

Biz insan kaynakları olarak firmamızı müşterilerimizi aktif hizmetimiz sözleşmeden sonra devam etmektedir müşteri memnuniyeti ana ilkelerimizden biridir taraflar arasındaki problemleri her iki tarafıda dinleyerek çözümleme yolunda gidiyoruz çözüm bulamıyorsak işveren eleman değişikliği yapıyoruz.
Firmamızın insan kaynakları taleplerini her branştan personel ihtiyaçlarını özel çalışma ile karşılıyoruz

0555 991 80 23

0216 450 48 66

0850 221 81 37

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Söğütlüçeşme cd. no47 / 8 Kadıköy - ISTANBUL

Copyright (c) ZARAGRUP.COM Tüm hakkı saklıdır.