Hizmetlerimiz

VİLLALARINIZA EVLİ ÇİFTLER

Villalarınız İçin Çocuklu, Çocuksuz Eşler bayan ev işinde çocuk bakımında anneye yardımcı temizlik ütü yemek genel temizlik vs gibi  işleri üstlenir bay
bahçe bakımı havuz bakımı tamirat tadilat işleri alış veriş çocukları okula bırakıp almak oto yıkamak çevre düzenlemesi hayvan  bakımı  genel temizlik gerektiğinde cam temizliği gibi işleri üstelenir.
 
İKİZ BAKIMI

Çalışan anneler ikiz bakımı zor olduğunda eleman bulmakta zorlanırlar daha önceden dadı olarak çalışan ikiz bakımında uzun süreli çalışmış  referanslı konusunda uzman sıfır bebek  bakmış veya anneye yardımcı her yaşta referanslı elemanlarımız mevcuttur.

ÖZEL YARDIMCILAR

Anneye yardımcı,temizlikçiler bebek ve dil eğitmenleri Çocuk gelişim mezunları Özel eğitim dadılar  
Pedagog ve psikoloji mezunları Ana okul öğretmenleri Yabancı dil eğitmenleri Derslere yardımcı öğretmenler  Oyun ablaları konusunda uzman çalışmış referanslı profösenel geniş uzman kadromuzla hizmet  vermekteyiz

ÖZEL ŞOFÖRLER  VE AŞÇILAR

özel şoförler yatılı gündüzlü aile ve makam şoförlüğü konusunda uzman kriterinize ve isteğinize göre emekli yada çalışmış referanslı İstanbul trafiğinde çalışmış İstanbullu iyi bilen tecrübeli referansları mevcut olan profösenel geniş kadromuzla hizmet vermekteyiz.
AŞÇILAR yatılı gündüzlü Türk Osmanlı ve dünya mutfağında uzman siz ve misafirlerinize özel günlerinizde davetlerinizde isteğinize göre özel menü hazırlayacak ve sunacak şef ve garson geniş tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

BAHÇIVANLAR

Evinizin görüntüsü güzel  gösteren ve girişi olan bahçenizin Bahçe işinden anlayan çiçek ve fidan dikimi ağaç budama çim biçme düzenleme sulama ekip biçme gibi işlerinde ve meyve ağaçları bakımından  uzman personelimizle hizmet vermekteyiz.


TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Yaşamın var olduğu her yerde Temiz Bir Çevre, Sağlıklı Çalışma Ortamlarını sağlamak ve korumak için müşterilerimizin isteklerine göre temizlik çalışmalarını planlamaktayız. Çalışanlarımızın eğitimli ve motivasyonlarının yüksek olması sebebi ile başarımızda ki rolü büyüktür. Personellerimizin hizmet verilen alanlarda davranış hizmet kalitesi ve pratik düşünce ile anlık çözümler üretmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, verilmesi planlanan hizmetlerin kapsamını ve seviyesini belirleyerek her bir müşteriye göre özelleştirilen bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. ZARA GRUP Temizlik Hizmet Çözümleri hizmet verdiğimiz alana göre personellerini seçerek, iş programlarını düzenleyerek iş gücünü arttırmayı hedeflemiştir. İspatlanmış kalite yönetimi Karşılıklı düzenlenmiş performans çizelgesi ZARA GRUP Temizlik 1984 yılından bu yana verdiği temizlik hizmetiyle, müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.

İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet ZARA GRUP Temizlik, alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.Koşulsuz müşteri memnuniyeti, Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum, Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme, Kalite yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma, Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet göstermektedir.

Bu sektörde 28 yıldan beri tecrübeli eğitimli branşında uzman kadrosuyla uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz

-  Dadı Hizmeti
-  Çocuk Gelişimi Mezunu Ablalar
-  Çocuk Bakıcıları
-  Ev Işlerinize Yardımcılar
   (Gündüzlü / Yatılı)
-  Karı - Koca Hizmetli Çiftler
-  Aşçılar
-  Bahçıvanlar
-  Yaşlı Bakımı ve Refakati Hizmeti
-  Sekreterler
-  Muhasebe Elemanları
-  Temizlik Elemanları
-  Makam Şoförleri
-   Ofis Elemanları


0555 991 80 23

0216 450 48 66

0850 221 81 37

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Söğütlüçeşme cd. no47 / 8 Kadıköy - ISTANBUL

Copyright (c) ZARAGRUP.COM Tüm hakkı saklıdır.